nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Albi Kúzelné čítanie Kniha Spievanky SK - Poškodený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Albi Kúzelné čítanie Kniha Spievanky SK - Poškodený obal
Kniha obsahuje 12 ľudových pesničiek pre deti vrátane farebných nôt, pomocou ktorých si deti môžu pesničku samy zahrať.
Vypočujú si príbeh z obrázka, čo hovoria jednotlivé postavy alebo si môžu zahraťjednoduchý kvíz.
Zaspievajú si známe piesne ako Pec nám spadla, Červený kacheľ, Krásna, krásna, Číže si šuhajko, Kukulianka, Čierne oči a ďalšie.
Knihu nahovorili známi slovenskí herci Monika Hilmerová a Peter Krajčovič. Kniha obsahuje viac ako 450 zvukov a textov.
POŠKODENÝ OBAL – Ide o nový tovar s plnou záručnou dobou, nemusí však byť v originálnom obale, prípadne môže byť originálny obal poškodený.
| Váha balení | 0.17 kg |
| Šířka balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 1.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |