nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Albi Catan Hvězdoplavci
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Albi Catan Hvězdoplavci
Nová strategická hra Catan - Hvězdoplavci ke hvězdám. V kosmické lodi budete objevovat vzdálené planetární soustavy, kde na vás čekají mimozemské národy.
Zvyšujte svou produkci surovin, abyste mohli stavět nové kosmické lodě a kosmické přístavy.
Zbrojte, abyste odvrátili hrozbu v podobě vesmírných pirátů. Napínavá setkání a noví obchodní partneři už na vás čekají.
Věk: 12+
Počet hráčů: 3-4
Průměrná doba hry: 120+ min.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 12 let |
| Šířka balení | 43.00 cm |
| Výška balení | 40.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 2.52 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Počet hráčů (do) | 4 |
| Počet hráčů (od) | 3 |
| Doba hry (min) | 120 min |
| Věk | Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Pro celou rodinu |