ADC Blackfire Selfie mikrofon růžový
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
ADC Blackfire Selfie mikrofon růžový
ADC Blackfire Selfie mikrofon růžový
Staň se zpěvačkou nebo s kamárády vytvořte rockovou kapelu a užijte si mnoho zábavy při zpívání a nahrávání.
Texty písní se budou přehrávat jako karaoke na mobilu. Selfie mikrofon zaznamená písně a na vaše hudební nezapomemnutelná videa se budete moci podívat obratem ve svém telefonu! Sdílej videa s kamarády a staň se pěveckou hvězdou!
Obsah balení: 1x mikrofon, 1x sluchátko, 1x selfie tyč.
Věk: 3+
Délka mikrofonu: 15 cm
Délka tyče: cca 40 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 34.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 22.00 cm |
| Váha balení | 0.35 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |