ADC Blackfire Discover Země neznámé

-21%
1 399 Kč
1 099 Kč
Dostupnost
POSLEDNÍ 3 KUSY
Kód výrobce
FFG FDSC01CZ
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

ADC Blackfire Discover Země neznámé

Dobrodružná unikátní hra Discover Země neznámé je jedinečná! Probouzíš se s bolestí hlavy a nemáš ponětí, kde jsi. Jsi obklopen divočinou a v dálce něco vyje. Tvá touha po odpovědi musí počkat, nejdřív musíš přežít.

Fantasy Flight Games hrdě oznamují hru Discover: Země neznámé, unikátní herní zážitek od Coreyho Konieczky! Ať už hraješ sám nebo až ve čtyřech hráčích, tvůj ultimátní cíl ve hře Discover: Země neznámé je přežít.

Každé tvé dobrodružství však skrývá svá vlastní tajemství. Každá kopie hry Discover: Země neznámé na světě je jiná. Unikátní mix prostředí, postav, příběhů, předmětů a nepřátel v každé kopii hry znamená, že tvé vlastní dobrodružství bude zcela odlišné od toho, které najde ve své krabici tvůj kamarád.

Nehledě na to, kde se objevíš, musíš přežít a odkrýt záhadu, proč jsi se objevil uprostřed divočiny. Jestli k přežití povede spolupráce nebo soutěživost je zcela na tobě.

Co je na Discover: Země neznámé tak jedinečné? Připojuje se ke Keyforge jako další hra s formátem "Unique Games", což je zcela nový typ hry. "Unique Games" mohou mít mnoho podob, ale klíčovým faktorem je, že každá kopie hry je jiná. Přestože herní mechaniky a základní komponenty, jako třeba figurky, budou stejné v každé kopii hry, většina karet, mapových dílů a žetonů bude náhodně vybrána z obrovského balíku možných komponentů. Když otevřeš svou kopii hry Discover: Země neznámé, nikdy si nemůžeš být jistý, co najdeš uvnitř. "Unique Games" nejsou jako "Legacy" hry, které začínají se stejnou sestavou herních součástí, ale jsou unikátní průběhem hry.

Každá krabice Discover: Země neznámé ti nabídne zcela jiný herní zážitek, na jiné mapě, s jinými nepřáteli a jinými předměty k dispozici. Zatímco někdo se probudí na neznámém ostrově plném tajuplných zvířat, někdo jiný může být uvězněn v horách, kde k přežití vede udržení tělesné teploty.

Prozkoumávej, přežij a přečkej hrůzy noci v divočině, musíš přes den se svými společníky shromažďovat zdroje, vyrábět nástroje a hledat cestu domů. Během dne spotřebováváš body výdrže pro provádění různých akcí. Pohyb po divočině, sběr zdrojů, čerpání vody, boj s nepřáteli, atd. Je to jen na tobě, ale jakmile se vyčerpáš, tvoje kolo končí, tak se měj na pozoru, kde se nacházíš.

Pokud se nestihneš dostat zpět do bezpečí táborového ohně, budeš v noci ponechán na pospas divočině. Každý přeživší má určité schopnosti pro přežití v divočiněVyber si z 12 postav z celkových 36, každé s jnými silami i slabými stránkami. Tvá volba charakteru dramaticky ovlivní způsob, jakým se budeš prokousávat k úniku. Najdi cestu domů!

Obsahuje: 34 mapových dílů, 4 figurky přeživších, 2 přehledové listy území, 254 karet, 242 žetonů.

Věk: 12+
Počet hráčů: 1 - 4
Průměrná doba hry: 60 - 120 min.

záruka 2 roky
Věk od 12 let
Šířka balení 7.00 cm
Výška balení 29.00 cm
Délka balení 29.00 cm
Hmotnost balení 1.83 kg
Pro koho Kluky a holky
Počet hráčů (do) 4 do
Počet hráčů (od) 1 od
Průměrná délka hry (min) 90 min

Dotaz k produktu