Abrick 3247 Hasičské dopravní prostředky
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Abrick 3247 Hasičské dopravní prostředky
Abrick 3247 Hasičské dopravní prostředky
Sada 3 dopravních hasičských prostředků pro chlapce od 18 měsíců.
- 3 dopravní prostředky s veselými obličeji.
- Obsahuje doplňky.
- Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
- Sada rozvíjí jemnou motoriku a manuální dovednosti.
- Vyrobeno ze zdravotně nezávadného a kvalitního plastu.
Balení obsahuje: 3 dopravní prostředky - letadlo, vrtulník a auto a 6 doplňků.
Věk: 18m+
Materiál: plast
Počet dílů: 25
Rozměry balení: 37 x 7 x 19 cm
Země původu: Francie
| Délka (cm) | 37 cm |
| Šířka (cm) | 7 cm |
| Výška (cm) | 19 cm |
| Počet dílků | 25 |
| Vhodné | od 18 měsíců |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Batole (1-2 roky) |