Způsoby úhrady

Fakturu vám zasíláme vždy e-mailem spolu s číslem zásilky, díky kterému můžete sledovat pohyb vašeho balíku.

Při objednávce na www.maxikovy-hracky.cz nabízíme kupujícím několik možných způsobů úhrady. Veškeré ceny za služby jsou uváděny včetně DPH.

a. dobírkou

Při předání zboží od přepravního doručovatele. Finanční obnos přebírá přímo řidič přepravní
společnosti nebo poštovní doručovatel.

Doběrečné 39 Kč

b. platbou v hotovosti při osobním odběru na Uloženka

Při osobním odběru na výdejnách Uloženky je poplatek za doručení na dobírku 19 Kč

c. platbou běžným bankovním převodem na účet

Při této volbě Vám bude automaticky spolu s potvrzením objednávky zaslána zálohová faktura.
Po připsání platby na náš účet bude objednávka ihned expedována. Při tomto způsobu platby je třeba k termínu dodání přičíst 1 den na převod z banky.

Bankovní údaje:
č. účtu: 2466318001/5500
název účtu: Famico, s.r.o.
IBAN:CZ4055000000002466318001
Swiftcode: RZBCCZPP
var. symbol: číslo vaší zálohové faktury

Pro platby ze zahraničí je nutné počítat s bankovními poplatky (200Kč), které by měly jít na vrub platícího.

Doběrečné 0 Kč.

d. platební kartou (on-line platba)

Velmi komfortní a rychlý způsob úhrady vaší objednávky poskytuje online platba za použití karet MasterCard a VISA. Tato platba využívá bezpečnostního protokolu 3D secure, které minimalizuje rizika plateb po internetu. Po zvolení této platby, je uživatel přesměrován do bankovního rozhraní vydavatelské banky, kde se celá transakce uskutečňuje. Společnost Famico, s.r.o. k těmto informacím nemá žádný přístup. Tato platba je připsána na náš účet do několika minut a objednávka je tedy expedována velmi rychle.

Doběrečné 0 Kč.

e. rychlé platby převodem na účet PayU

Velmi rychlý způsob zadání platby pro zákazníky, využívající platební brány bank: Raiffeisenbank – eKonta, České spočitelny - Servis 24, Komerční banky, GE Money Bank, mBanky - mTransfer, Fio Banky, Sberbanky. Platba je připsána do našeho systému během několika minut. Při tomto systému platby je zákazník v každém kroku o platbě informován.

Doběrečné 0 Kč.

f. platební metodou Kup Najisto

Díky této moderní službě si necháte zaslat vámi vybrané zboží bez zaplacení a úhradu provedete až v případě, že si zboží ponecháte. Nekupujete tak „zajíce v pytli“ a navíc můžete objednat zboží dříve, než na něj budete mít peníze - prostě počkáte na výplatu a vaše dítě se mezitím už může radovat … Tuto službu poskytuje společnost Home Credit a.s. a díky tomuto partnerovi si můžete platbu i odložit. Pro zákazníky je stanoven limit na nákup až do 7000 Kč. Tuto metodu mohou využít pouze občané ČR starší 18 let a nelze ji poskytnout podnikatelským subjektům.

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku