Zapf Creation BABY born Surprise Zvířátka 1

-33%
299 Kč
199 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 110 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
ZPF 904275
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Zapf Creation BABY born Surprise Zvířátka 1

Čáp se vrátil! Přinesl nová zvířátka, která můžeš kousek po kousku objevovat. Úžasné uzlíčky plné překvapení skrývají mnoho překvapení.

Nejprve rozbal ručník a pokochej se, jaký má zvířátko fusáček. Může spinkat jako medvídek, ovečka, kuřátko, kočička, nebo lištička.

Zvířecí miminko jako je tohle nemůžeš ještě nechat o samotě. To proto má fusáček přišitou sponu, díky které ho můžeš vzít všude s sebou.

Ale pozor, nic není tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Uvnitř fusáčku je totiž často ukryto úplně jiné zvířátko.

V kočičím kožíšku možná spinká tygřík anebo panda může být převlečena za ledního medvěda.

Další zábava na tebe čeká, když zvířátko položíš do vany a vykoupeš v ledové vodě. Potom změní barvu, takže třeba liška se stane mývalem a bílá ovečka je najednou růžová.

Když se zvířecí miminka vyklubou z uzlíčku, mají zavřená očička. Aby se zjistilo, jakou mají barvu, opatrně víčka otři vlhkým hadříkem.

 Je to holčička nebo chlapeček? Jakou barvu má dudlík? Jakmile objevíš všechna tajemství zvířecího miminka, můžeš vyplnit jeho rodný list.

Součástí je i plakátek s přehledem všech BABY born Surprise Zvířátek a se zábavnými hrami. BABY born Surprise pro hraní i sbírání, se sponou na zavěšení/přenášení.

Různorodé hry s BABY born Surprise zvyšují představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj společenských dovedností a hodnot jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.

BABY born Surprise Zvířátka (1. série) ve fusáčku se sponou na zavěšení, dudlíkem, rodným listem a přehledem všech zvířátek. 18 druhů. V ledové vodě mění barvu.

Věk: 3+
Materiál: textil, plast
Rozměr balení: 10 x 23 x 6,5 cm

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Šířka balení 11.43 cm
Výška balení 8.64 cm
Délka balení 5.84 cm
Hmotnost balení 0.20 kg
Pro koho Holky, Předškoláky

Dotaz k produktu