nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Valhalla
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Valhalla
Hra Valhalla je kostková a karetní společenská hra, ve které se hráči stanou vůdcem klanu a snaží se vytvořit družinu bojovníků a vést ji do boje.
Při soubojích hráči pomocí kostek aktivují bojovníky a pomocí karet taktiky ovliňují průběh souboje. Bojovníci, kteří v souboji zvítězí, odcházejí do Valhally.
Hru vyhraje hráč, kterému se podaří ze všech bitev získat co nejvíce bodů. Hra nabízí množství malých rozšíření, které přidávají variabilitu a zážitek ze hry.
Konec světa se blíží a bojovníci mocných klanů se chystají k závěrečné bitvě Ragnaröku.
Staň se Jarlem a veď své bojovníky do vítězných bitev v této epické kostkové a karetní hře.
Věk: 13+
Počet hráčů: 1 - 6
Průměrná doba hry: 45 min.
Rozměr balení: 30 x 7,5 x 30 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 13 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 7.50 cm |
| Váha balení | 1.70 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Počet hráčů (do) | 6 |
| Počet hráčů (od) | 1 |
| Věk | Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |