nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Psací set Stranger Things - Poškozený obal
Paladone Psací set Stranger Things - Poškozený obal
Psací set Paladone Stranger Things je ideálním doplňkem pro školu, kancelář i domácí použití.
Set obsahuje bloček a dvě tužky s oficiálním licencovaným motivem seriálu Stranger Things.
Stylové zpracování a kvalitní materiály potěší každého fanouška tohoto populárního světa z Hawkinsu.
Vhodné jako dárek nebo praktická pomůcka pro každodenní psaní.
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.34 kg |
| Šířka balení | 15 cm |
| Délka balení | 15 cm |
| Výška balení | 18 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |