nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Nerf Super Soaker Floodinator
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Nerf Super Soaker Floodinator
Nerf Super Soaker Floodinator
Čím víc vody, tím lépe! S vodními tryskami Nerf Super Soaker vyhraješ každou vodní bitvu!
Vodní pistole Nerf s pumpovacím mechanismem má dostřikem až 11,5 metrů.
Věk: 7+
Materiál: plast
Dostřel: 11,5 m
Kapacita: 2 l
Délka pistole: 49 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 7 let |
| Šířka balení | 49.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 1.04 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Školák (6-11 let) |