Melissa & Doug Tkalcovský stav 43x58cm

-30%
999 Kč
699 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 58 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
MDG MDO19381
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Melissa & Doug Tkalcovský stav 43x58cm

Úžasná tkalcovská sada all-inclusive obsahuje náčiní a materiály, které děti potřebují pro výrobu šátku, tašky, podnosu, pytlíků a tři obrazové tapisérie ke tkaní.

Velký tkalcovský stav je snadný na ovládání, tkaná příze v barvách duhy vypadá krásně a obrazové tapisérie jsou snadné i pro tkaní začátečníků. Pevný tkalcovský rám lze použít s téměř jakýmkoliv materiálem, které děti mají: stuhy, proužky tkanin, provázky a mnoho dalšího.

Obrázkový návod k použití napoví, jak používat tkalcovský stav pro různé druhy tkaní. Nejlepší způsob, jak přiblížit dětem staré řemeslo.

Obsahuje: rám a příslušenství, 2 ks duhové vlny, 1 bílé příze, 3 balení dekorativní papírových proužků pro výplň stavu, obrázkový návod k použití

Americká značka Melissa & Doug vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku.

Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva.

Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku.

Věk: 6+
Rozměr stavu: 43 x 58 x 8,5 cm

 

záruka 2 roky
Vhodné od 6 let
materiál Dřevo
Šířka balení 43.00 cm
Výška balení 58.00 cm
Délka balení 8.50 cm
Váha balení 1.89 kg
Pohlaví Unisex
Věk Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu