Melissa & Doug Péče o domácí mazlíčky

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
MDG MDZ18551
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Melissa & Doug Péče o domácí mazlíčky

Skvělá sada, kde děti najdou vše, s čím si péči o mazlíčky vyzkouší. Mohou je krmit, česat, mazlit, ale také pojmenovat a zapisovat si údaje do znovupoužitelného tréninkového a krmícího plánovače.

Také chtějí Vaše děti živé zvířátko, ale z nějakého důvodu jim to nemůžete dopřát? Pejsek s kočičkou jsou jako živí a starost o ně je veliká. Výborná zkouška, jak děti obstojí při postarání o domácího mazlíčka.

Balení obsahuje celkem 24 kusů: 2 domácí mazlíčky, 2 obojky, 2 přívěsky na popisek, 2 misky, jídlo pro mazlíčky, hřeben, střihače a další.

Americká značka Melissa & Doug vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku.

Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva.

Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku.

Věk: 3+
Materiál: plast, plyš
Rozměr: 34,3 x 26,7 x 8,9 cm

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Počet dílků 24
Šířka balení 34.30 cm
Výška balení 26.70 cm
Délka balení 8.90 cm
Hmotnost balení 0.75 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu