Maxíkovy tlapky

Jaké tlapky? Jak vypadají? Co s mimi mohu dělat a za co je vlastně dostanu?

Vážení zákazníci,
k 31.12.2015 se Maxík rozhodl veškeré bonusové výhody promítnout přímo do cen jednotlivých produktů a přestal tak udělovat bonusové tlapky. Vámi nasbírané tlapky můžete uplatnit ve Vašich nákupech do 30.4.2016, kdy bude končit platnost posledních udělených tlapek. Děkujeme za pochopení a věříme, že budete nadále spokojeni s cenami u Vašeho Maxíka.
Tým Maxík.cz

 

Maxík Vám posílá otisk své tlapky jako poděkováním za váš nákup. Jsou odměnou pro stálé a věrné zákazníky, kteří nakupují v Maxíkově hračkářství. Tlapky vás nejen potěší, ale hlavně za ně lze u Maxíka nakupovat. Za nákup získáte jako registrovaný zákazník přiměřený počet tlapek, které se Vám nasypou do Maxíkovy kasičky (počet tlapek, které můžete získat je vždy napsán u každého produktu).

Komu dává Maxík tlapky?

Maxík Vám otiskne svoji tlapku, pokud jste u nás zaregistrovaný zákazník a nakoupíte v Maxíkově hračkářství on-line objednávkou (přes internet) hračky, u kterých je uvedeno, že jsou zvýhodněny bonusem maxíkových tlapek. Tlapky se Vám automaticky nasypou do kasičky po zaplacení objednávky. Počet Maxíkových tlapek ve vaší kasičce naleznete po přihlášení jako registrovaný zákazník v sekci Zákazník - Tlapky.

Kolik mohu získat tlapek?

Počet získaných tlapek záleží jen na Vás a na výšce Vašeho nákupu. V každém detailu položky je uvedeno, kolik tlapek získáváte za nákup dané položky. Pokud u položky není napsán počet tlapek, položka není zvýhodněna získáním tohoto bonusu.

Jak mohu nakupovat s tlapkami?

Maxíkovy tlapky je platná měna v Maxíkově hračkářství a vy za ně můžete nakupovat jakékoliv jeho hračky. Minimální počet tlapek ve vaší kasičce je 10 a Vy už můžete nakupovat! V Maxíkově hračkářství lze platit částečně penězi i tlapkami. Znamená to, že v Maxíkově hračkářství je oficiální měnou jak česká koruna, tak i Maxíkovy tlapky. Platba funguje tímto způsobem: za nastřádané otisky tlapek si v Maxíkově hračkářství nakoupíte slevové kupóny. Tyto slevové kupóny jsou v různých hodnotách, proto si můžete pohodlně vybrat, kolik chcete nakoupit kupónů, tedy jak chcete rozdělit platbu na kupóny (uspořené tlapky) a peníze. Vaše tlapky můžete proměnit za kupony přímo při tvorbě objednávky. Zvolená hodnota kupónů se Vám vloží automaticky do objednávky. Informace o stavu tlapek nalezne každý registrovaný zákazník pod svým jménem a heslem v sekci Zákazník.

Chcete-li obdarovat své blízké dárkem od Maxíka a nevíte, jakou hračku vybrat, máte možnost nákupu Maxíkova Dárkového kuponu.

Maxíkovy tlapky nejsou přiděleny za položky v akci či za výprodejové položky v sekci Maxíkovy Akce a Maxík Vyprodává a za objednávky, které obsahují dárek ZDARMA nebo akci dopravu ZDARMA. Od připsání tlapek na Váš tlapkový účet, mají tlapky expiraci vždy 4 měsíce.

Při vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu nebo odstoupení od kupní smlouvy se tlapky vrací zpět Maxíkovi.
Maxíkovy tlapky z akce "Dvojnásobek tlapek za objednávku" nebo " Bonusové vrácení tlapek zpět na účet" se nevrací v případě odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů nebo v případě zákaznické reklamace.

Za objednávky nad 1500 Kč, kde je dopravné zdarma se automaticky tlapky přičítají.

Maxíkova kasička

1 tlapka = 1 koruna
Tlapky za daný nákup se Vám přičtou po uhrazení Vaší objednávky.

Famico, s.r.o. si vyhrazuje právo změny podmínek získávání Maxíkových tlapek. Famico, s.r.o. si vyhrazuje také právo Maxíkovy tlapky zrušit. O změnách budou vždy uvedeny informace na stránkách www.maxikovy-hracky.cz a držitelé tlapek budou rovněž informováni e-mailem.

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku