Zahradní hračky, hračky na ven

Zdá se, že jaro definitivně "přepralo" zimu a sluníčko nás bude stále častěji zahřívat. Jako by to Maxík tušil a naskladnil hračky na zahradu i ostatní venkovní hračky již v únoru.

Díky maxíkově široké nabídce hraček na zahradu skladem můžete již nyní vybírat a objednávat hračky na venkovní zábavu. Nejžádanějšími hračkami na zahradu jsou každým rokem skluzavky a pískoviště s krytem nebo dětské zahradní domečky. Tyto nejpopulárnější hračky Maxík nabízí v mnoha provedeních, od nejlevnějších až po opravdu luxusní provedení.

Dostatek pohybu dětem jistě na zahradě zajistí trampolíny, odrážedla a například koloběžky. Zejména jízda na koloběžce je každým rokem stále populárnější zábavou a koloběžky se tak stávají nedostatkovým zbožím.

Děti a jistě i dospěláci jsou natěšení až vyrazí společně ven za zábavou. Neváhejte a zajistěte si včas své hračky na zahradu.

 

Děti milují pohyb na čerstvém vzduchu                                  =>   HRAČKY NA ZAHRADU

Stavby z písku stále vedou mezi hračkami pro nejmenší       =>   PÍSKOVIŠTĚ

Bezpečné zklouznutí ocení jak děvčata, tak kluci                   =>   SKLUZAVKY

Závody, výlety a nekonečná zábava na bezpečných              =>   KOLOBĚŽKY a ODRÁŽEDLA


Pokud jste si dopodu nevybrali zkuste kompletní nabídku     =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku