Stavíme s PONY

Maxík do svého sortimentu zařadil horkou novinku, která je zcela unikátní a svým důmyslným zpracováním přesahuje i české hranice.
PONY je dřevěná stavebnice, která díky svému provedení a kráse přírodního bukového dřeva uchvátí děti každého věku, ale i rodiče či prarodiče, kteří tak můžou smysluplně a hravě trávit čas se svými potomky.
Stavebnice PONY obsahuje trámce, kolečka, tyčky, kulatinky a kolíčky, které mezi sebou můžete různě spojovat a tak si vytvořit takřka cokoliv. Limitem je zde jen vaše fantazie. Pomyslnou třešničkou na dortu pak je možnost si postavenou věc vyzkoušet. Ze stavebnice snadno postavíte třeba koloběžku, auto, tříkolku a není nic snadnějšího, než na výtvor naskočit a jet. Spoustu inspirace získáte z návodů, kde je názorně nakresleno, jak sestavit plně funkční jeřáb, mašinku či kočárek pro panenku.
PONY přináší dětem možnost vidět věci z různých úhlů a zapojit svoji představivost. Fantazie teď může být na prvním místě. Stavebnice pomáhá rozvíjet jemnou a hrubou motoriku a neméně důležité logické myšlení. Dítě se při spojování dílků učí soustředěnosti a také vytrvalosti, pokud vše zrovna nejde podle plánu. Může tvořit jak samostatně, tak i v kolektivu, což vede k hodnotnému poznávání spolupráce s druhými lidmi.
PONY je zkrátka o vztazích, ať už s rodiči nebo se spolužáky, a díky své variabilitě je dokáže zdravě posilovat.
K výrobě stavebnice se používá vysoce kvalitní přírodní bukový materiál, který prochází dokonalým vysušením, takže je i po letech tvarově stálý a takřka nezničitelný. K tomu přičteme preciznost a přesnost zpracování každého dílku. Samozřejmostí pak je zdravotní nezávadnost veškerých použitých materiálů. Všechny tyto detaily jsou zárukou, že stavebnice bude dětem dělat radost mnoho let.

Skvělé stavebnice PONY skladem najdete ZDE.

 

 

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku