Plyšový Medvídek Tatty Teddy u Maxíka

Maxík Vám přináší na celém světě oblíbenou hračku, populárního plyšového medvídka Tatty Teddy s vlastním životním příběhem.

V severní Anglii v dávných dobách se díky demolici rodinného domku ocitl na skládce mezi ostatním harampádím a starými hračkami, malý hnědý plyšový medvídek. Ve velké zimě a zapadaný sněhem, ležel medvídek na skládce dlouhé týdny. Díky prudkým mrazům medvídkovi zimou zmodral čumáček a hnědý kožíšek se změnil na šedivý. Medvídkovi bylo velmi smutno a byl moc opuštěný. Naštěstí jednoho dne šla kolem malá holčička, která medvídka vysvobodila a hned si plyšového medvídka zamilovala. Odnesla jej domů k babičce. Společně s babičkou medvídka ošetřili a protože byl na hmoha místech děravý, museli mu dát několik záplat. Medvídkovi bylo moc dobře, ale přes to, že už mu nebyla zima a měl dostatek lásky, tak jeho kožíšek zůstal šedívý a čumáček modrý.

Tento příběh přetrval mezi lidmi dlouhá desetiletí až se medvídek Tatty Teddy stal pevným symbolem přátelství a lásky. Na světě bylo již takto věnováno miliony těchto medvídků Tatty Teddy.

Plyšový medvídek Tatty Teddy se prodává pod známou značkou dárkových předmětů, Me To You.

Kompletní nabídka plyšáků Me To You          =>   ME TO YOU
Nabídka plyšáků různých druhů a velikostí   =>   PLYŠOVÉ HRAČKY
Nabídka všech medvídků                              =>   PLYŠOVÍ MEDVÍDCI

Kompletní nabídka Maxíkových hraček          =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku