Pěnové puzzle české výroby

Jsme hrdí na, že vám můžeme nabídnout výrobky dalšího českého výrobce hraček, který se postupně prosazuje i na trzích střední, východní i západní Evropy. Český výrobce hraček a pěnových puzzle Malý Génius dodržuje ta nejvyšší zdravodní a bezpečnostní pravidla při výrobě svých produktů a tím zajišťuje jejich nejvyšší kvalitu.

Hračky Malý Génius nejsou pouhými hračkami, ale splňují přesně požadavky náročných rodičů, kteří požadují po hračkách, aby děti nejen zabavily, ale aby u dětí zajišťovaly jejich kvalitní a přirozený rozvoj. Tato puzzle děti nejen zaujmou, ale budou je zábavnou formou i vzdělávat a rozvíjet jejich intelekt.

Hračky od výrobce Malý Génius jsou zdravotně nezávadné, oceněné certifikátem Česká kvalita a splňují bezpečnostní požadavky EN71. V sortimentu naleznete nejen pěnové puzzle, ale i stavebnice a naučné hračky. Všechny hračky jsou bezpečné, zdravotně nezávadné a lze je velmi snadno udržovat v čistotě omýváním vodou.

Kompletní nabídka skládaček   =>   PUZZLE
Pěnové skládačky                    =>   PĚNOVÉ PUZZLE
Maxíkova nabídka stavebnic    =>   STAVEBNICE

Vše co si z hraček vymyslíte naleznete u Maxíka zde   =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku