Novinky hraček na zahradu od BIG

    Pro krásné jarní dny jsme pro vás rozšířili nabídku od značky BIG, jednoho z největších německých výrobců hraček a hraček na zahradu. Nabídku jsme rozšířili zejména o šlapací traktory té nejvyšší kvality, vyráběné pod licencemi Porsche a Mercedes Benz a o nové odrážedlo pro nejmenší děti také pod licencí Mercedes Benz. K největšímu rozšíření došlo v segmentu hraček na zahradu zejména ve vodních dráhách. Vodní dráhy v mnoha provedeních zajistí vašim nejmenším roztomilou zábavu u které se zároveň i osvěží. Vodní dráhy doporučujeme, za vysokých teplot, umistňovat do stínu.

   V nabídce značky BIG jsou dále masivní dětská pískoviště doplněná plachtou nebo plastovým krytem, skluzavky s optimálními nosnostmi a dokonalou stabilitou, ale i kvalitní plastová auta na pískoviště nebo stabilní odrážedla a vhodné doplňky k vytvoření vlastního dopravního hřiště.

   Všechny hračky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastových materiálů, moderních barev a v designech, které odpovídají současným moderním trendům. Hračky BIG jsou imunní vůči všem povětrnostním vlivům a za každého počasí si zachovávají stálý tvar a stálé barvy.

Kompletní nabídka hraček od německého výrobce        =>   BIG
Pokud jste si nevybrali ve značce BIG                           =>   HRAČKY NA ZAHRADU
Všechny potřeby pro zahradní klouzání                         =>   SKLUZAVKY
Rádi stavíte hrady z písku?                                            =>   PÍSKOVIŠTĚ

Pokud jste si nevybrali zkuste nabídku Maxík.cz            =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku