Maxíkův DPD Expres po Praze jen za 99 Kč!

Jste z Prahy? Potřebujete mít hračky rychle doma, nebo jen neradi čekáte? Chcete mít jistotu, že balíček k vám dorazí načas?
Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, nastražte uši.

Maxík zrychluje, vy můžete zvolnit ;)

Maxík pro všechny pražské adresy zavádí nový typ přepravy - expresní doručení DPD Expres. Svůj balíček teď můžete mít už v den objednání. Stačí objednat do 11. hodiny dopolední, zvolit přepravu DPD Expres + úhradu dobírkou nebo online platbu PayU a Maxík vám garantuje doručení v ten samý den.

Pokud objednáte v čase mezi 14.00 a půlnocí a zvolíte nový typ přepravy DPD Expres, garantujeme vám doručení následující den. To je o 1 den dříve než s využitím ostatních standardních druhů přepravy.

 

Věříme, že vás tato blesková novinka potěší a usnadní vám pořizování dárků pro vaše děti.

Přejeme vám klidný adventní čas :)
 

tým maxik.cz

 

Podrobnosti o DPD Expres
Doručení v den objednání platí pro objednávky přijaté mezi 00.00 a 11.00, u kterých byl zvolen typ přepravy DPD Expres. Pokud objednáte v čase mezi 14.00 až 23.59 a zvolíte přepravu DPD Expres, garantujeme vám doručení následující den, tj. balíček budete mít stále o den dříve než s využitím našich standardních druhů dopravy.

Doručování balíčků probíhá ve dnech pondělí - pátek mezi 13. a 21. hodinou. Konkrétní časové rozmezí doručení se dozvíte v SMS přímo od DPD. Pohyb vašeho balíčku pak můžete sledovat na mapce v aplikaci DPD Kurýr,  kde hned uvidíte, kolik adres ještě kurýrovi zbývá navštívit před vámi. 

Pokud zvolíte úhradu dobírkou, můžete ji zaplatit hotově či kartou u kurýra, který vám balíček přiveze.

 

 

 

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku