Maxíkovy výdejny Kostička a Uloženka

Mezi zákazníky, kteří rádi nakupují na internetu, jsou stále oblíbenější osobní odběry. Zákazník si vybere tu správnou hračku doma v klidu po internetu, najde si odběrní místo nejblíže ke svému domovu nebo zaměstnání a v klidu, dle svých časových možností, si svoji hračku vyzvedne na vybraném odběrním místě, kam ho internetový obchod zašle smluvním dopravcem.

I Maxík vyslyšel přání svých zákazníků a umožňuje odebrat si objednané hračky již na 19ti místech po celé ČR. Oblíbená odběrní místa jsou zejména prodejny hraček Kostička v Bílé Labuti, Horních Počernicích, výdejní místa Uloženka a samozřejmě Maxíkova výdejna v Říčanech, kde je osobní odběr zcela zdarma. I nadále budeme rozšiřovat počet odběrních míst, aby vaše nakupování u Maxíka bylo ještě pohodlnější.

Je důležité zmínit, že hračky nadměrných velikostí lze odebrat formou osobního odběru pouze na Maxíkově výdejně v Říčanech.

Seznam odběrních míst Maxik.cz   =>   OSOBNÍ ODBĚR

Kompletní maxíkova nabídka   =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku