Maxík roste a baví

Už je to tak, Maxík nám vyrostl z malého štěňátka do dospělého hafana. Ten ale potřebuje daleko víc místa k životu, a proto jsme mu po 10 letech jeho fungování našli prostornější boudičku.
Během uplynulého měsíce jsme všechny hračky přestěhovali (děkujeme vám za trpělivost) a Maxík nyní bydlí v moderním logistickém areálu ve Všechromech.

Jednou z výhod, kvůli které jsme se rozhodli pro stěhování, je možnost využívat veškeré dostupné moderní technologie v oblasti logistiky. Vaše objednávky tak nyní přichystáme s ještě větší přesností a odešleme opravdu rychle, abyste měli své zboží co nejdříve doma a děti se mohly pomazlit s novým plyšovým kamarádem nebo vyzkoušet, jak to jezdí vysněnému autíčku. V našem novém skladu také máme spoustu prostoru, takže náš pestrý sortiment můžeme opět rozšířit o nové produkty, které vás zajímají a o které si píšete. 
Nejvíc nás na tom těší, že vám budeme moci nabídnout ty nejlepší hračky, které jsou aktuálně na trhu a po kterých vaše děti touží.

Děkujeme vám za přízeň a přejeme vám krásný srpen!

tým Maxik.cz

Maxíkova inspirace na letní dny

Největší hity z TV
=> Zuru Bunch O Balloons
=> Házecí míčky Phlat Ball
=> Nové panenky Barbie
Kreativní zábava => CREATOYS
Bezpečné hopsání za ceny, kterým neuvěříte => TRAMPOLÍNY
Příjemné letní osvěžení => BAZÉNY
Nekonečné pirátské dobrodružství => ČLUNY
 

 

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku