Léto s hračkami k vodě od Maxíka

Maxík.cz je vybaven na letní dovádění. Zkontrolovali jste si i Vy v jakém stavu jsou Vaše hračky na zahradu a hračky k vodě? Široká nabídka nové kolekce nafukovacích hraček, potřeb na plavání a potápění, kterou má Maxík pro Vás připravenou skladem v Říčanech, jistě nadchne i ty nejnáročnější milovníky pohodového koupání a relaxu u vody.

Nafukovací čluny různých velikostí a s nezbytnými doplňky Vás odvezou kam budete potřebovat. Svůj vysněný nafukovací člun můžete dokonce "vyzbrojit" i elektromotorem, který si táké můžete vybrat u Maxíka. Nafukovací čluny jsou nejoblíbenější hračkou k vodě, tedy vlastně na vodu. Zejména svým širokým věkovým využitím (pod dohledem dospělé osoby se mohou plavit už i malé děti) a mnohostraným použitím (můžete se plavit jak po moři, tak po řece, ale i po českých rybnících).

Další velmi oblíbenou hračkou na zahradu jsou nafukovací bazény, nafukovací vodní centra a skákací hrady. Za velmi příznivé ceny získáte, koupí těchto hraček, výbornou aktivní zábavu pro Vaše děti na celé léto.

Pokud se chystáte na dovolenou k moři nebo k nějaké jiné vodě, nezapomeňte se vybavit hračkami na písek, rekteračním sportovním vybavením, hračkami na vodu i pod vodu.

Stále je samozřejmně aktuální vybavení pro Vaše zahrady. Hračky na zahradu a nejen pro ně jsou stále v širokém sortimentu na našem skladě.


Královská jízda po vodě                           =>   NAFUKOVACÍ ČLUNY
Příjemné letní ochlazení                           =>   DĚTSKÉ BAZÉNY
Stavění hradů na pískovém břehu           =>   HRAČKY NA PÍSEK
Stále oblíbené aktivní hračky                   =>   HRAČKY NA ZAHRADU

Pokud jste si nevybrali zkuste                 =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku