Hračky na zahradu - SKLADEM

Maxík se včas připravil na jarní sezónu a na skladě má kompletní nabídku hraček na zahradu. Jak je již v tomto období pravidlem, plníme naše sklady hračkami na zahradu, tak aby ve chvíli kdy nás počasí všechny pozve ven, budeme schopni splnit každé Vaše přání. Skluzavky nejrůznějších velikostí a délek, pískoviště s kryty i bez nich, plastová i dřevěná, hračky na písek, nejrůznější domečky na zahradu, zahradní centra, odrážedla, houpačky, koloběžky, dětská kola a mnoho dalších venkovních hraček a her.

Při výběru hraček na zahradu klademe důraz na jejich kvalitu a bezpečnost. Proto dáváme přednost evropským ověřeným výrobcům z Evropské Unie. Produkty značky Little Tikes jsou vyráběny v Polsku, ale značka i vývoj produktů pochází z USA. Hračky na zahradu a hračky pro nejmenší Little Tikes patří k absolutní světové špičce.

Dalším námi zastoupeným výrobcem hraček na zahradu je francouzská značka Smoby, která velmi směle konkuruje značce Little Tikes jak kvalitou, tak i designem. Dále v naší nabídce naleznete výběry těch nejlepších produktů hraček na zahradu i hraček na písek od francouzských, polských, maďarských, německých, italských, alei českých výrobců. Nabídka je velmi široká a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Hračky na zahradu od francouzského výrobce   =>   SMOBY
Nejkvalitnější hračky na zahradu                       =>   LITTLE TIKES
Kompletní nabídka pro klouzání                         =>   SKLUZAVKY
Pro stavby z písku a vaření                                =>   PÍSKOVIŠTĚ
Nejlepší pro hry na pískoviště                           =>   HRAČKY NA PÍSEK

Všechny hračky na zahrady   =>   HRAČKY NA ZAHRADU

Vše co Maxík.cz nabízí            =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku