Hračky na zahradu máme SKLADEM

I v letošním roce jsme pro Vás s dostatečným předstihem naskladnili kompletní sortiment hraček na zahradu. Mezi stovkami druhů hraček na zahradu nechybí desítky novinek. Novinky budou soutěžit o Vaší přízeň s již tradičními a léty úspěšných prodejů ověřenými produkty. Mezi tradiční favority mezi hračkami na zahradu jsou skluzavky, které dětem poskytují aktivní zábavu. Mezi nejúspěšnější výrobce skluzavek již dlouhá léta patří francouzská značka Smoby a značka z USA Little Tikes (výroba v Polsku), které vyrábí skluzavky od 90cm do 380cm délky. Dalším úspěšným segmentem hraček na zahradu jsou pískoviště a hračky na písek.

Ta nejoblíbenější pískoviště dovážíme z Německa, Francie, Polska, Izraele, ale i od českého výrobce Leny. Lena nám také dodává nejširší sortiment hraček na písek. Pískoviště máme v různých tvarech, s různými rozměry, tak i z různých materiálů. U správného pískoviště, by neměla chybět krycí plachta nebo kryt. Tyto nejpopulárnější hračky na zahradu směle doplňují domečky na zahradu a především trampolíny.

Zcela samostatnou skupinou jsou nejrůznější vozítka, koloběžky, odrážedla, tříkolky a šlapací vozítka. Po dlouhých měsících, kdy si děti mohly hrát s hračkami doma nebo venku velmi omezeně, přichází období kdy vyrazí na zahrady, do parků, zkrátka ven a naplno. Zajistěte jim proto včas tu správnou hračku u Maxíka za velmi příjemných a spolehlivých dodacích podmínek.

Nejraději si děti hrají venku                     =>   HRAČKY NA ZAHRADU
To nejlepší klouzání u Maxíka                   =>   SKLUZAVKY
Stavte z písku hrady a zámky                   =>   PÍSKOVIŠTĚ
Stavby z písku se nepodaří bez                =>   HRAČKY NA PÍSEK
Ty nejkvalitnější hračky na zahradu          =>   SMOBY   a    LITTLE TIKES

Pokud jste si nevybrali zkuste hledat na   =>   HRAČKY
 

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku