Chystáte se na hory?

Na horách již konečně vypukla zima s řádnou nadílkou sněhu a podle předpovědi se brzy dočkají sněhu i ostatní kouty naší země. Také se nezadržitelně blíží pololetní vysvědčení, které odstaruje týdenní prázniny. Většina rodin s dětmi tráví tyto prázdniny na zasněžených kopcích nebo na horách.

V naší nabídce naleznete nejen hračky, ale i vše potřebné pro nespoutanou dětskou zábavu na sněhu. Mezi oblíbené hračky na sníh nepatří pouze klasické sáně, boby a kluzáky, ale i lopaty na velké stavby ze sněhu, velká i menší sklápěcí auta a stroje pro nakládku a převoz sněhu. Proto neváhejte a zajistěte svým dětem potřeby pro řádné užití zimní zábavy.

Maxík doporučuje neopomenout ani dlouhé zimní večery, kdy si děti rády staví s různými stavebnicemi nebo rády poráží své rodiče ve společenských hrách. Maxíkovy hračky mají vše uvedené skladem za překvapivě nízké ceny.

Sáně, boby, kluzáky          =>   VŠE NA SNÍH
Pro dlouhé zimní večery    =>   STAVEBNICE
Chci zvítězit nad rodiči      =>   SPOLEČENSKÉ HRY
Pojedeme daleko              =>   CESTOVNÍ HRY

Kompletní nabídka od Maxík.cz   =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku