Barbie, Fisher Price... NOVINKY MATTEL 2014

Zcela novou kolekci hraček na náš trh uvedl již i Mattel. Výrobce populárních hraček pro nejmenší Fisher Price, tradičních panenek Barbie v jejichž světě je všechno možné nebo celé řady různých typů Hot Wheels autodráh a autíček na pull-back nebo klasických "angličáků".

Řadu panenek Barbie zasáhla módní vlna mořské tématiky, která jistě přímo souvisí s jarní a letní tématikou. Barbie s ploutvemi, mořskými koníky, panenky Barbie s křídly, ale i klasické nevěsty, které nesmí chybět v žádné nové kolekci a samozřejmě za stálé asistence Kena, věrného partnera panenky Barbie.


Hračky pro nejmenší Fischer Price nejvýrazněji v nové kolekci zastupují hračky s česky mluvícími funkcemi samozřejmě v nových barvách a designech. Dodržena byla hlavní tématika hraček s pejskem, kterého si Fischer Price vyhodnotil jako celosvětově nejoblíbenější zvířátko.

Hračky pro kluky mají opět silné zastoupení v silných chlapeckých značkách Hot Wheels a Matchbox, které jsou obě silně opřené o tradici klasického kovového autíčka tzv."angličáku". Bláznivé autodráhy Hot Wheels se staví tak snadno jako na zemi také na zdi.

Přes veliký přetlak nejrůznějších hraček na našem malém českém trhu si hračky od Mattela stále drží významnou pozici v oblíbenosti u našich nejmenších.


Nejpopulárnější svět panenek kde je i nemožné samozřejmé   =>   BARBIE
Velmi pravděpodobně NEJ hračky pro nejmenší                         =>   FISHER PRICE
Mezi malými chlapy nejoblíbenější auta a autodráhy                 =>   HOT WHEELS
Panenky pro děvčata, autíčka pro kluky,                                    =>   HRAČKY MATTEL
Tradiční a klasické angličáky naleznete                                      =>   MATCHBOX
 

Pokud jste nenalezly tu svou vysněnou hračku zkuste              =>   HRAČKY

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku