Aktivní děti s hračkami od Maxíka

Konečně jsou tady! Prázdniny a spousta času na hraní :)

Maxíkovy hračky nabízí snadný způsob, jak na jednom místě vybavit dětskou část rodiny kompletní zábavou na prázdniny. Při jedné návštěvě můžete svým dětem pořídit jak hračky pro venkovní zábavu, které zajistí dětem zdravý pohyb na čerstvém vzduchu, tak hry na chvíle, kdy není prostor či počasí na řádění venku. Maxík vám přináší inspiraci, kterou můžete využít při plánování volného času vašich dětí, kterého bude o prázdninách opravdu hodně.

Díky Maxíkově široké nabídce i ten nejnáročnější rodič vybere svému dítku vhodnou zábavu. Od skákání na trampolíně, houpání na nejrůznějších houpadlech, klouzání na skluzavkách nejrůznějších délek, ježdění na tříkolkách, odrážedlech, koloběžkách nebo dětských kolech, až po koupání v bazénech rozměrů 0.8m až 5m. Pro zasloužený odpočinek Maxík pro děti připravil kreslení na papír, na chodníky, modelování, skládání puzzle, hraní stolních her nebo stavění z písku na pískovišti či doma z inteligentních písků.

To je jen krátký výčet nabídky více než 14 000 druhů hraček a zábavy pro děti každého věku a výjimečně i pro dospělé. Maxík je zábava, Maxík je tu pro vás.

Pro zábavné klouzání   =>   SKLUZAVKY

Kdo neskáče není Čech :)   =>    TRAMPOLÍNY

Ježdění na třech kolech   =>   TŘÍKOLKY

Jezdíme, sedíme, odrážíme   =>   ODRÁŽEDLA

Jezdíme, stojíme, odrážíme   =>   KOLOBĚŽKY

Ježdění pro větši řidiče   =>   DĚTSKÁ KOLA

Stavíme a nezlobíme   =>   PÍSKOVIŠTĚ

Umíte se ještě sami rozhoupat?   =>   HOUPAČKY

Odpočíváme, kreslíme   =>   MALOVÁNÍ

Odpočíváme, modelujeme   =>   PLASTELÍNY A MODELÍNY

Aktivní odpočinek pro děti   =>   VÝTVARNÉ A NAUČNÉ

 

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku