Maxíkovy novinky

Maxíkův DPD Expres po Praze 30.11.2016:

Maxíkův DPD Expres po Praze

Jste z Prahy? Potřebujete mít hračky rychle doma, nebo jen neradi čekáte?
Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, nastražte uši.
Maxík vám po Praze doručí balíček třeba ještě dnes. více zde »
Den dopravy ZDARMA u Maxíka! 15.11.2016:

Den dopravy ZDARMA u Maxíka!

Pozor, pozor! Dlouho očekávaný den je konečně tady!
Maxík vám doručí zdarma každou objednávku nad 300 Kč. Ale pospěšte si, akce platí jen 24 hodin! více zde »
Vánoční akce s odloženou platbou Kup Najisto 01.11.2016:

Vánoční akce s odloženou platbou Kup Najisto

Maxík by vám chtěl ještě víc zpříjemnit nákupy hraček pro vaše děti. Proto pro vás má odloženou platbu „Kup Najisto“ a s ní tipy, jak si ulehčit pořízení vánočních dárků. Díky této službě si můžete nechat zaslat vámi vybrané zboží bez zaplacení a úhradu provedete až v případě, že se rozhodnete si zboží ponechat.
Za zboží můžete zaplatit až po Vánocích – v lednu 2017. Máte tak dostatečnou rezervu na zaplacení dárků. více zde »
Kupte GEOMAG a pomůžete dětem 01.11.2016:

Kupte GEOMAG a pomůžete dětem

Geomag a nadace Život dětem spojili síly pro dobrou věc. Maxík se stal partnerem akce a všichni máme jeden společný cíl: chceme pomoci dětem, které to potřebují.
Jdete do toho s námi? Je to jednoduché!
Stačí u Maxíka během listopadu a prosince 2016 koupit jakoukoliv stavebnici Geomag. více zde »
PIX-IT: Víc než jen stavebnice 31.10.2016:

PIX-IT: Víc než jen stavebnice

Maxíka baví neustále objevovat nové kvalitní hračky pro děti a má radost, když se mu při jeho průzkumných výpravách podaří vyslídit něco výjimečného. Prozradíme vám, že silikonové stavebnice PIX-IT patří k obzvlášť šťavnatým přírůstkům do sortimentu, protože při hře s nimi jde ruku v ruce dlouhotrvající zábava a rozvoj schopností a dovedností dítěte. Pokud vás také zajímají české hračky, které jsou něčím odlišné od těch ostatních a děti se díky nim přirozeně rozvíjí, pak čtěte dál. více zde »
Chicco jede! 11.10.2016:

Chicco jede!

Maxík přijíždí s čerstvými novinkami od značky Chicco, kterou si oblíbili zejména ti z vás, kteří mají doma malé škvrně. Na své si však dnes přijdou i starší děti. Pro ně si totiž Chicco připravilo okatá natahovací autíčka a také novou sportovní hru Monkey strike, při které potrénují přesnost a koordinaci svých pohybů. Kuželky s obličejem veselých opiček už se těší, až si z nich děti postaví pyramidu, nebo si s nimi zahrají svůj první bowling! více zde »
60 dnů na vrácení zboží? U Maxíka samozřejmost 09.10.2016:

60 dnů na vrácení zboží? U Maxíka samozřejmost

V kvalitním e-shopu by dnes neměl být problém nevyhovující zboží vrátit zpět, u většiny však musíte odstoupení od kupní smlouvy stihnout do 14 dnů. Nám u Maxíka se to zdálo přece jen málo. Nyní už nemusíte s rozhodnutím pospíchat, protože Maxík vám dopřeje celých 60 dní na vrácení zboží namísto tradičních 14ti. více zde »
Maxík slaví 10. narozeniny 14.09.2016:

Maxík slaví 10. narozeniny

Už 10 let Maxík denně pročmuchává křížem krážem všechna zákoutí českého i zahraničního trhu a přináší dětem ty nejhezčí hračky a nejzábavnější hry, jaké vůbec existují.
A protože k takovému kulatému výročí patří pěkný dáreček, Maxík svým zákazníkům nadělí slevu! více zde »
Horké novinky (v) září 13.09.2016:

Horké novinky (v) září

Vážení zákazníci,
doufáme, že si i vy užíváte příjemně teplé zářijové dny, které se nesou ve znamení sluníčka a téměř letní pohody. Kdyby ráno neprobíhalo obvyklé chystání svačin a popohánění dětí do školy, ani by si člověk nevšiml, že je září.
Každopádně ke svému zářnému konci se chýlí Maxíkův velký sezónní výprodej hraček na zahradu a k vodě, proto pokud jste při úklidu hraček na ven zjistili, že se vám během prázdnin opět ztenčila zásoba báboviček a kyblíčků nebo že nafukovačka... více zde »
Štěstí přeje připraveným :) 18.08.2016:

Štěstí přeje připraveným :)

Také máte pocit, že čas o prázdninách běží o dost rychleji než kdy jindy? Jako by si někdo tam nahoře hrál s hodinami světa a šťouchal do ručičky odměřující minuty.
Maxík si v tuto chvíli stále užívá si volných dní plnými tlapkami. Většinu času tráví samozřejmě venku u vody a na zahradě. Letos konečně odložil pomocná křidélka i kruh s želvičkou a plave skoro jako Michael Phelps. Musíme na něj také prásknout, že o jednom výjimečně horkém dni si na nás počíhal s balónky naplněnými vodou a... více zde »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | z celkem 150 článků Nahoru

Zapomněli jste heslo?

Nový zákazník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku