LEGO Friends 41372 Stephanie a gymnastické představení

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 41372
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Friends 41372 Stephanie a gymnastické představení

LEGO® Friends 41372 Stephanie a gymnastické představení nabízí nikdy nekončící zábavu.

Tvořivá sada nabízí 3 disciplíny: trampolínu, bradla a prostná cvičení.

Každou z nich lze upevnit na hlavní pódium, kde sportovkyně předvedou svůj výkon. Trampolína je vybavena parádním tlačítkem s funkcí „skákání“ – stiskni ho a vyšli dívky do vzduchu. Na bradlech mohou předvádět úžasnou akrobacii – každé bradlo se otáčí, aby roztočilo sportovkyně. Na prostorová cvičení si mohou dívky vybrat ze dvou náčiní – stuhy a obruče. Rotující podstavec umožňuje divákům sledovat výkon ze všech úhlů. Po soutěži si sportovkyně zajdou odpočinout do šatny, kde počkají na výsledky. Pak si můžou jít pro medaile na pódium a oslavovat!

Stavebnice obsahuje různé gymnastické náčiní a hlavní scénu s rotujícím podstavcem, reproduktory a tabulkou vítězů se samolepkami, pódium a šatnu.

Gymnastické náčiní zahrnuje trampolínu s funkcí skákání a rotující bradla.

Mezi doplňky najdeš stuhu na tyčce, obruč, misku s křídou, dvě zlaté medaile, dvě lahve s vodou, tabulku čokolády a banán.

Hlavní scéna se točí, aby mohli diváci sledovat výkon ze všech úhlů. Děti mohou měnit gymnastické náčiní na hlavní scéně podle toho, která disciplína právě probíhá.

Tlačítko na trampolíně vyšle sportovkyni do vzduchu. Ukažte svým malým sportovcům, jaké to je dostat medaili na pódiu.

Součástí jsou 2 LEGO® Friends minipanenky: Stephanie a Mia.

Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.

Vaše děti si mohou přehrávat vzrušující scény z animovaného seriálu LEGO® Friends.

Hlavní LEGO® gymnastická scéna měří více než 12 cm na výšku, 12 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Trampolína měří přes 6 cm na výšku a 12 cm do hloubky. Bradla měří více než 8 cm na výšku, 6 cm na šířku a 8 cm do hloubky.

Věk: 6+
Materiál: plast
Počet dílů: 241
Rozměry: 35 x 19 x 6 cm
Země původu: EU

záruka 2 roky
Věk od 6 let
Šířka balení 19.00 cm
Výška balení 6.00 cm
Délka balení 35.00 cm
Hmotnost balení 0.40 kg
Pro koho Holky
Počet dílků 241

Dotaz k produktu