LEGO DUPLO 10901 Hasičské auto - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 10901_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO DUPLO 10901 Hasičské auto - Poškozený obal

Užívejte si zábavu s moderními postavami, zachraňujte ostatní a oslavujte hrdiny z reálného života. Pomozte svému dítěti osvojit si základní stavitelské dovednosti pomocí tohoto snadno sestavitelného modelu. Výrobky LEGO® DUPLO® jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky.

Stiskněte tlačítko a aktivujte světla a zvuky a vydejte se rychle na pomoc v tomto červeném hasičském autě určeném pro předškoláky! Pomozte statečnému hasiči vylézt po žebříku a zachránit kočku na stromě.

Řada LEGO® DUPLO® Moje město obsahuje hned několik stavebnic, které můžete sbírat a vysvětlovat s jejich pomocí vašim dětem každodenní momenty ve snadněji pochopitelném DUPLO světě. Lze zkombinovat se sadou 10903 Požární stanice pro ještě více zábavy ve světě hasičů. Hasič představuje ideální dárek pro předškoláky.

Obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky: hasiče a dítě, a k tomu navíc figurku kočky, hasičské auto pro děti s blikajícím světlem a zvukem sirény, vyklápěcím žebříkem a otevírací přihrádkou, a k tomu navíc sestavitelný strom.

Hasičské auto měří přes 10 cm na výšku, 14 cm na délku a 7 cm na šířku.

Věk: 2+
Materiál: plast
Počet dílků: 21
Rozměry balení: 95 x 26 x 10 cm
Země původu: EU

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Vhodné od 2 do 5 let
Šířka balení 26.00 cm
Výška balení 10.00 cm
Délka balení 95.00 cm
Hmotnost balení 0.46 kg
Počet dílků 21
Pohlaví Kluk
Věk Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky)
záruka 2 roky
Skladem - U Vás již zítra
349 Kč -17%
289 Kč

Dotaz k produktu