LEGO Creator 10280 Kytice - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 10280_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Creator 10280 Kytice - Poškozený obal

Každého těší, když dostane nádherné květiny nebo když je může někomu darovat. Pokud však hledáte květiny, které zaujmou, působivou volbou je LEGO® kytička.

Ať už chcete potěšit svého blízkého nebo pro sebe hledáte další tvůrčí projekt, při stavění této kytičky si lze dopřát odpočinek, vyvětrat svou mysl a zároveň tak vytvořit něco nádherné.

Tato působivá kytička po dokončení dodá každém pokoji nádech zábavy a živých barev. Díky nastavitelným stonkům můžete kytičku naaranžovat pro každou vázu či nádobku.

Ozdobte květiny jako profík. Každý detail kytičky je vyroben z LEGO dílků. Ty lze přizpůsobit a vytvořit si tak jedinečný výstavní kousek. Většina květin má lupeny, jejichž umístění lze přizpůsobit.

Můžete tak vyzkoušet všelijaké zábavné uspořádání. Stonky rozeberte a zkombinujte tak, aby výška a tvar květů vyhovovaly vašim představám.

Tato souprava, která je součástí LEGO kolekce botanických souprav pro dospělé, využívá několik prvků vyrobených z plastu rostlinného původu, který je vyroben z udržitelným získané cukrové třtiny.

Věk: 18+
Počet dílků: 756

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Vhodné od 18 let
Počet dílků 756
Šířka balení 38.20 cm
Výška balení 7.05 cm
Délka balení 26.20 cm
Hmotnost balení 0.75 kg
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky
Věk Starší (16+)

Dotaz k produktu