LEGO® Creator 10279 Volkswagen T2 Camper Van

-14%
4 199 Kč
3 599 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 17 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
LEG 10279
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Creator 10279 Volkswagen T2 Camper Van

Vydejte se na bezstarostnou jízdu s LEGO® stavebnicí 10279 Volkswagen T2 Camper Van. Dopřejte si oddych při stavění ikonické dodávky se všemi jejími autentickými detaily.

Kempovací kuchyňka, látkové doplňky a surfovací prkno nabízí spoustu herních možností.

Prozkoumejte realistický interiér a pak si svůj sběratelský model vystavte, aby vám neustále připomínal vaše úžasná dobrodružství.

Unikněte z každodenního stereotypu! Vychutnejte si odpočinkový projekt, při němž si postavíte detailní repliku ikonického dodávky Volkswagen T2 Camper Van.

Ať už si chcete připomenout své vzrušující zážitky, plánujete budoucí cesty, nebo jednoduše milujete ikonické dodávky, LEGO® stavebnici Volkswagen T2 Camper Van (10279) si zamilujete.

Dopřejte si kvalitně strávený čas při stavění modelu dodávky a prozkoumejte detailní interiér.

Pak si svou novou chloubu vystavte, abyste nikdy nezapomněli, že dobrodružství číhá za každým rohem. Fanoušci dodávek si zamilují krásné detaily typické pro vozy značky VW.

Postavte si realistický model kempovací dodávky s pomocí zbrusu nových LEGO dílků, včetně ikonického čelního skla, látkových závěsů a látkového stanu.

K dispozici budete mít také novou LEGO pneumatiku, funkční řízení, posuvné dveře, surfovací prkno, 2 skládací židle a květinové samolepky.

Tento model je součástí kolekce LEGO stavebnic pro dospělé, kteří ocení důmyslný design a propracované detaily.

Nabízí pohlcující stavitelský zážitek a skvěle poslouží jako parádní dárek pro všechny fanoušky dodávek Volkswagen.

Postavte si věrnou LEGO® repliku ikonické dodávky Volkswagen T2 Camper Van. Prozkoumejte všechny autentické prvky a pak si tento sběratelský kousek náležitě vystavte.

Nechte se uchvátit autentickými designovými prvky, jako jsou velké čelní sklo a posuvné dveře. Vyzkoušejte funkční řízení a pak nahlédněte pod kapotu a prozkoumejte motor hezky zblízka.

Dodávka Volkswagen přijíždí i s pestrou škálou doplňků, včetně látkových závěsů, látkového stanu, surfovacího prkna a 2 skládacích židlí.

Tento model pro dospělé LEGO® stavitele a fandy kempovacích dodávek nabízí obohacující stavitelský projekt a skvěle poslouží jako dárek pro sběratele a fanoušky dodávek Volkswagen.

Měří přes 15 cm na výšku, 35 cm na délku a 14 cm na šířku, takže rozhodně nezůstane bez povšimnutí.

Na výstavce se bude model vyjímat také díky svému modrobílému barevnému provedení. Navíc si dodávku můžete ozdobit podle sebe s pomocí květinových samolepek.

V interiéru naleznete kempovací kuchyňku s plynovým sporákem, dřezem a lednicí a také výklopný stůl a skládací postel.

Tato LEGO® replika dodávky Volkswagen T2 Camper Van je součástí řady kreativních modelů pro dospělé, kteří milují úchvatný design, důmyslné detaily a elegantní architekturu.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO® nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.

Dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Věk: 18+
Počet dílků: 2207

záruka 2 roky
Vhodné od 18 let
Počet dílků 2207
Šířka balení 37.80 cm
Výška balení 11.80 cm
Délka balení 58.20 cm
Váha balení 2.94 kg
Věk Starší (16+), Puberťák (12-15 let)
Pohlaví Unisex

Dotaz k produktu