doprava zdarma ČR

Kiditec Stavebnice M-line Moonshadow 236ks

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
KDC 35-1405
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Kiditec Stavebnice M-line Moonshadow 236ks

Stavebnice Kiditec M-line Moonshadow 236 ks

Stavebnice Kiditec se 236 díly, z toho je 8 kol. Se sadou Moonshadow obdržíte dvě prémiové brožury: jedna obsahuje 16 podrobných konstrukčních návodů, které názorně krok za krokem ukazují, jak postavit jednotlivé modely. Druhá zobrazuje dalších 64 modelů, které je možné s touto sadou postavit.

Řada Kiditec M-Line má úplně stejné vlastnosti jako řada kiditec L-line, jen její rozměry jsou menší. V závislosti na stáří a zručnosti dětí, mohou být dílky jen jednoduše spojeny nebo sešroubovány. Jednotlivé dílky lze libovolně kombinovat, výsledkem je neuvěřitelné množství rozmanitých modelů.

Věk: 3+
Počet dílů: 236
Materiál: plast
Rozměry obalu: 27,5 x 18,5 x 18 cm
Země původu: Švýcarsko

Zevnitř ven, konečně opravdový 3D zážitek - Stavebnice kiditec neumožňují tvořit jen obvyklým způsobem – zdola nahoru, ale je možné stavět modely, které mají být postaveny zevnitř ven. Tento přístup podporuje prostorovou 3D orientaci a pro děti je to nová výzva, které je baví a rozvíjí.
Moderní průvodci - Mnohé modely jsou dodávány s originálními názornými průvodci. Jednodušší modely jsou doplněny o obrázkové průvodce, náročnější modely o podrobnější grafické stavební instrukce. Průvodci kiditec nabízejí zábavu pro začínající inženýry všech věkových kategorií, ale také podporují koncentraci a prostorovou představivost. V průvodci jsou aktivní prvky znázorněny barevně a již postavená část jen v obrysech. Tento systém je velmi názorný a umožňuje sestavit i složitější modely začínajícím stavitelům.

Hra a objevování se stavebnicemi Kiditec podporuje:

  • vnímání barev
  • vyjadřování se hrou
  • koordinaci oko-ruka
  • představivost a tvořivost
  • obratnost a koncentraci
  • jemnou a hrubou manuální zručnost
  • prostorovou orientaci a 3D představivost
  • interpersonální dovednosti prostřednictvím hraní rolí

Unikátní tvary jednotlivých dílů stavebnic kiditec umožňují nekonečné konstrukční možnosti a bohatství nápadů pro nové modely.

Počet dílků 236
Vhodné od 3 do 10 let
Země původu EU
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky

Dotaz k produktu