Hatchimals víla se zvířátkem a doplňky Magical Mel and Ponygator

-30%
499 Kč
349 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 20 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
HAT 6059691_Magical Mel and Ponygator
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Hatchimals víla se zvířátkem a doplňky Magical Mel and Ponygator

Objev Hatchimals Pixies Riders s ještě většími, krásnějšími a divočejšími křídly. Hatchtopií se prohnala třpytková bouře a Hatchimals Pixies teď mají divočejší křídla.

Všechny Wilder Wings Pixies Riders mají velká třpytivá křídla s krásnými barevnými detaily, která nyní můžeš ozdobit úplně novými doplňky.

Tyto divoké Pixies Víly se zvířátkem a doplňky mají pohyblivou hlavu a nohy a jsou k dostání se stylovým zvířátkem, které si mohou opravdu osedlat.

Tato dvojka Hatchimals měří dohromady 9 cm na výšku. Rozbalování Pixies je kouzelný zážitek.

Nejdříve rozmáčkni srdce a zjisti, která úžasná Pixie je uvnitř. Poté vysuň krabici z obalu a nahlédni do stylového světa uvnitř.

Objev krásné zvířátko Hatchimals Glider, poté otevři přihrádku se zrcadlem, kde najdeš 16 doplňků ke křídlům, obě sady křídel, výstavní stojan a exkluzivní kód Hatchtopia Life, který můžeš použít v bezplatné aplikaci (kompatibilní se zařízeními iOS a Android).

Jednoduše Pixie nasaď křídla, ozdob ji i zvířátko doplňky a uprav si jejich vzhled podle sebe. Můžeš dokonce kombinovat doplňky všech divočejších Pixies Riders.

Jakmile vybalíš Pixie a její zvířátko a ozdobíš je doplňky, jejich krabička se stává prostředím, kde si můžeš s Pixies Riders hrát.

Srdce můžeš také převrátit a vystavit v něm své nové kamarády před módní scénou. Až si dohraješ, zavři krabici a vezmi si ji s sebou kamkoli budeš chtít.

K dostání je pět báječných Pixies, které můžeš sbírat (prodávány samostatně). Přidej všechny tyto Pixies Riders do své sbírky a vydej se na divoká dobrodružství.

Věk: 5+
Rozměr balení: 25,4 x 6,99 x 20,32 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 5 let
Šířka balení 20.32 cm
Výška balení 25.40 cm
Délka balení 6.99 cm
Váha balení 0.33 kg
Pohlaví Holka
Věk Předškolák (3-5 let)

Dotaz k produktu