nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Geomag Magicube Word Building Recycled Clips 79 dílků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Geomag Magicube Word Building Recycled Clips 79 dílků
Pozorujte, jak se Vaše ratolest učí a začíná rozlišovat písmena a začíná skládat slova nebo i celé věty je pomocí magnetických klipů.
Děti mají možnost vytvářet různé tvary, barevné kombinace a 3D struktury díky Geomag Magicubes, které jsou jedinečné v tom, že se přitahují a spojují ze všech stran.
Sada obsahuje 16 magnetických kostiček a 63 magnetických klipů.
Stavebnice pomáhá při rozvoji kreativity, jemné motoriky a pomocí hry s obrázky stimuluje zvědavost, hledání řešení a zkoumání systému magnetismu.
Švýcarská magnetická stavebnice Geomag má vynikající odolnost proti opotřebení a její absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha atesty a certifikáty.
Výroba probíhá v duchu pověstné švýcarské pečlivosti a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.
Žádná laciná napodobenina nemůže nahradit požitek ze hry s pravým Geomagem.
Jedině systém originální švýcarské stavebnice Geomag totiž dokáže vyvinout dostatečnou sílu, aby udržel pohromadě i velké a složité stavby.
Věk: 3+
Materiál: magnet, plast
Země původu: Švýcarsko
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 11 let |
| Počet dílků | 79 |
| materiál | Magnet |
| Šířka balení | 42.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.79 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |