Genii Creation Avh Combo

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
GCN AVH10125
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Genii Creation Avh Combo

Genii Creation AVH Combo

Luxusní dárkové balení kreativní a výukové magnetické stavebnice z kvalitního bukového dřeva. Obsahuje 132 dílků se 703 magnetickými terčíky.

Sada Combo kombinuje 3 tematické stavebnice Genii Creation v jednom (architektura, dopravní prostředky a zvířátka). Navíc pak obsahuje i bonusový set “kamarádi” s dvoudílnými postavičkami chlapečka a holčičky, velkým stromem, květinou a pejskem.

Z této stavebnice postavíte stovky různých modelů, zejména různé varianty domků, hradů i kostelíků, vlaky, lodě, auta, spousty zvířat a robotů. Kromě větších základních tvarů obsahuje AVH Combo i řadu drobných dílků určených pro jemné konstrukční detaily. Dílky je možné po vyjmutí z dárkové krabice uskladnit ve 3 praktických plátěných sáčcích.

Stavebnice GENII CREATION se vyznačují velkým množstvím hladce zapuštěných otočných neodymových magnetů s bezpečnostní krytkou z nerezové oceli. Stejně jako u stavebnic Magformers a Edtoy se magnety samy natáčejí tak, aby se všechny dílky k sobě vždy pouze přitahovaly. Každá plocha je pokryta jedním nebo více magnety, což umožňuje vytvářet neobyčejně mnoho tvarových kombinací. Stavebnice Genii Creation obsahují i relativně drobné dílky s jemnými detaily, jsou proto vhodné pro děti od 3 let výše.

Věk: 3+
Počet dílků: 132
Materiál: dřevo

Počet dílků 132
Věk od 3 do 8 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu

akce
Skladem - U Vás již zítra
319 Kč -18%
259 Kč