nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Chicco Teploměr infračervený bezdotykový
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Chicco Teploměr infračervený bezdotykový
Chicco Teploměr infračervený bezdotykový
Teploměr je navržen pro bezkontaktní měření teploty na čele dítěte. Tato metoda je velmi bezpečná a hygienická. Technologie infračerveného světla změří teplotu rychle a přesně během jedné vteřiny. Vhodné také pro spící děti.
Výhody:
- Bezkontaktní měření
- Přesný výsledek během pár vteřin
- Hygienické měření
- Okamžité akustické varování při vysoké teplotě
- Měření pokojové a povrchové teploty ( voda na koupání, mléko v lahvičce)
Digitální display veškerá měření ukazuje a ukládá do paměti až 10 položek.
Věk: 0+
Délka: 14,5 cm
Baterie:2 x AAA 1,5V (jsou součástí)
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 5.70 cm |
| Výška balení | 16.70 cm |
| Délka balení | 10.90 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Vhodné | od narození |
| Pohlaví | Unisex |