doprava zdarma ČR

Alík - Než půjdu do školy CD-ROM

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kategorie
Kód výrobce
SIL SC040
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Alík - Než půjdu do školy CD-ROM

Alík - Než půjdu do školy CD-ROM

Didaktický multimediální CD-ROM s výukovými hry a přiměřenými poznávacími aktivity, které jsou zaměřeny na osvojení a procvičení základních znalostí a dovedností, potřebných pro úspěšný začátek školních let dítěte.

  • Děj aplikace je zasazen do zahrady v okolí domečku sympatického pejska Alíka, který je dětem současně průvodcem i kamarádem a svou bezprostředností si ihned získá srdce každého dítěte.
  • V první části zahrady má dítě možnost osvojit si schopnost rozlišování barev, tvarů, čísel, velikostí, směrů či jednoduchých logických závislostí.
  • V dalších částech zahrady dítě najde hry, které jsou zaměřené jak na procvičování jednotlivých tématických okruhů, tak i na jejich vzájemné kombinace a slouží k opravdu důkladnému prověření získaných znalostí.

Trpělivý Alík dětem jednotlivé hry vždy vysvětlí, dokáže pochválit za dobře splněné úkoly, ale i jemně pokárat za chyby.

Ačkoliv se jedná o výukový CD-ROM, výukový cíl je zde navenek potlačen a všechno se odehrává jako zábava. Aplikace v sobě nese silný motivační náboj, nepostrádá hravost, momenty překvapení či stimulační podněty pro vzbuzení zájmu. To vše je zde prezentováno v nenásilné podobě, s dostatečným prostorem pro vlastní rozhodování.

Titul, který je plný vtipných animací a zvukových efektů, ilustroval známý výtvarník a animátor Josef Quis.

Doporučená konfigurace: procesosr Pentinum 166 MHz, 32 MB RAM, grafická karta schopná zobrazit 800 x 600 v pravých barvách, 16-ti bitová zvuková karta s Wavetable syntézou kompatibilní s Windows, 12-rychlostní CD - ROM mechanika, Windows98/ME/2000/XP CZ/ Vista CZ

Demoverze zdarma k vyzkoušení:

STÁHNOUT (39,6 MB)

Věk od 4 do 7 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu