Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Aligames Povídačky rodinná komunikační hra

Dostupnost
Skladem
Sleva 13%
249 Kč
219 Kč
Značka
Kód výrobce
ALG 1001

Povídačky rodinná komunikační hra

Rodinná komunikační hra pro rodiny s dětmi ve věku 3-7 let.

  • Hra je složená z 52 kartiček doplněnými barevnými obrázky se 400 otázkami a úkoly rozdělených do 4 oblastí, které rodiny sbližují – přátelské povídání o běžných situacích, se kterými se můžeme v životě setkat, veselé zpívání, pozorování detailů, všímání si maličkostí na věcech i lidech a na závěr rozvinete svoji fantazii u vyprávění vlastních příběhů s předem stanovenými 3 slovy .
  • Je to jednoduchá zábavná i naučná hra pro min. 1 dítě a 1 dospělého, kterou je možné díky praktické karabině, která kartičky spojuje, vzít hru kamkoli s sebou a dát si ji např. na batoh, do auta a hrát ji tak s dětmi doma např. před spaním místo čtení pohádky nebo venku na výletě.
  • Hra rozvíjí komunikační dovednosti dětí, fantazii, vzájemné porozumění, upřímnost a otevřenost a přináší otázky z běžných situací, se kterými se děti mohou setkat a naučí se tak na ně správně zareagovat, napomáhá zlepšovat vyjadřovací schopnosti i přednes před ostatními.
  • Povídačky zlepšují paměť i pozorovací talent, děti si všímají detailů, barev, tvarů, počtů i emocí
  • Otázky a úkoly ve hře byly konzultovány s dětskou psycholožkou, speciálními pedagogy a vyzkoušeny přímo s dětmi v mateřské školce.
  • Kartičky jsou zalaminované, proto nevadí, když na ně děti budou chytat mokrýma nebo špinavýma rukama, snadno se otřou a hraje se dál.

Věk: 3+
Rozměry balení: 10 x 15cm
Počet hráčů: 2-6
Délka  hry: 10-60min
Země původu: ČR

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 6 do
Průměrná délka hry (min) 45 min
Rozměr (cm) 10 x 15 cm
Věk od 3 do 7 let
Země původu ČR
Pro koho Kluky a holky

Soubory

Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku