Alexander Malý konstruktér Junior 3 v 1 bugina

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
ALX A2193
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Alexander Malý konstruktér Junior 3 v 1 bugina

Nadčasová dřevěná buková stavebnice určená k samostatnému sestavování dětmi ve věku od 4 let.

Malý konstruktér Junior 3 v 1 bugina lze sestavit 3 různé modely.

Obsahuje nářadí, které je přizpůsobeno malým ručkám. Hračka má příznivý vliv na rozvoj motoriky rukou, rozvíjí trpělivost a stimuluje představivost.

Dokonale podporuje výuku rozpoznávání barev a počítání. Stavebnice se skládá z dřevěných destiček s otvory a velkých barevných šroubů a plastových spojek.

Velké rozměry jednotlivých dílů a jednoduchá konstrukce zaručují, že děti si mohou již od útlého věku vyzkoušet své schopnosti při sestavování prvních modelů.

Stavebnice je vybavena nářadím, které je ideálně přizpůsobeno malým ručkám a díky němu mohou malí šikulové opakovaně sestavovat a rozebírat své výtvory.

Hračka má velice příznivý vliv na rozvoj motoriky dítěte, rozvíjí trpělivost a stimuluje představivost. Dokonale podporuje výuku rozpoznávání barev a počítání.

Výjimečný vzhled výrobku a kvalita jeho provedení zpříjemňují zábavu. Hračka je odolná a po sestavení může sloužit k dalšímu hraní.

Všechny díly, které jsou součástí stavebnice, jsou vyráběny v evropské továrně firmy Alexander. Proces sestavování byl připraven srozumitelným, uživatelsky příjemným způsobem.

Návod obsahuje popis jednotlivých kroků k sestavení jednotlivých modelů.

Hračky jsme nechali vyzkoušet skupinou dětí ve věku od 3 do 6 let a dospělými ve věku od 25 do 70 let. Forma návodu byla přijata velmi dobře a většina osob sestavila modely správně.

Nicméně jsme si vědomi toho, že každé dítě je jedinečné a má své individuální tempo vývoje. Proto zejména v případě menších dětí doporučujeme pracovat na sestavování modelů společně. Ujišťujeme Vás, že rodiče se budou bavit stejně dobře, jako jejich ratolesti.

Věk: 4+
Počet dílků: 91

záruka 2 roky
Vhodné od 4 do 8 let
Počet dílků 91
materiál Dřevo
Šířka balení 38.00 cm
Výška balení 26.00 cm
Délka balení 5.50 cm
Váha balení 0.85 kg
Pohlaví Kluk
Věk Předškolák (3-5 let)

Dotaz k produktu