ADC Blackfire Jízdenky, prosím ! USA

-20%
1 099 Kč
879 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 24 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
BLF DOW722801
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

ADC Blackfire Jízdenky, prosím ! USA

Veleúspěšná hra oceněná titulem "Hra roku" Vás zavede do dob stavby železnic na západě. Prožijte vlakové dobrodružství napříč Amerikou.

Jízdenky, prosím! postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Severní Americe – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství.

Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky.

A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry – neexistuje totiž nic příjemnějšího než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

Když k jednoduchým pravidlům popisujícím velmi zábavnou hru přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč tato hra získala v roce 2004 nejvýznamnější ocenění Hra roku a proč se celosvětově prodalo více než 6 milionů kopií hry ze série Jízdenky, prosím! (Ticket to Ride).

Obsah balení: 1 herní plán, 240 barevných vagónů, 141 herních karet, herní žetony, pravidla CZ

lokalizace: hra obsahuje kompletně přeložená pravidla do češtiny.

Věk: 8+
Počet hráčů: 2 - 5
Průměrná doba hry: 30 - 60 min.

záruka 2 roky
Věk od 8 let
Šířka balení 7.50 cm
Výška balení 29.50 cm
Délka balení 29.50 cm
Hmotnost balení 1.47 kg
Pro koho Kluky a holky
Počet hráčů (do) 5 do
Počet hráčů (od) 2 od
Doba hry (min) 60 min

Dotaz k produktu