nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Odrážedlo Maxi
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Odrážedlo Maxi
Odrážedlo Maxi
Odrážedlo Superbike velké, v různých barvách.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry: 63 x 20 x 48cm
Výška sedátka: 33cm
Výška řídítek: 48cm
Nosnost: 35kg
Hmotnost: 1,4kg
Země původu: Maďarsko
| Délka (cm) | 63 cm |
| Šířka (cm) | 20 cm |
| Výška (cm) | 48 cm |
| Hmotnost (kg) | 1,4 kg |
| Výška řidítek (cm) | 48 cm |
| Výška sedadla (cm) | 33 cm |
| Vhodné | od 3 do 5 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Barva | Červená |
| Barva | Modrá |
| Barva | Oranžová |
| Barva | Růžová |
| Barva | Stříbrná |
| Barva | Zelená |